ניהול קשרי קהילה אתיקה
 
 

Good Vision בע"מ הינה חברת הייעוץ המובילה בישראל לתכנון ולניהול תהליכי אחריות תאגידית. החברה הוקמה בשנת 2002 ע"י מר עברי ורבין וגב' קרן טמיר המבורגר (בעלים ושותפים) והיא מהווה One Stop Shop לשירותי אחריות תאגידית. בין היתר, מתמחה החברה בתכנון אסטרטגי של פרוייקטים חברתיים, סביבתיים ואתיים, ניהול פרוייקטים בפועל והטמעה של תהליכים אלו בארגונים.  Good Vision הינה הנציגה הבלעדית בישראל של Good Business אנגליה, החברה המובילה בתחום זה באירופה.

באפריל 2016 הצטרפה החברה לקבוצת פאהן-קנה Grant Thornton, קבוצת הייעוץ הכלכלי וראיית החשבון השישית בגודלה בישראל.

הצוות של Good Vision מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, אשר משותפת להם השאיפה להגיע לתוצאות מוחשיות וישימות. הצוות שלנו משלב ניסיון עסקי - אסטרטגי וניסיון מול גופים ללא מטרת רווח, עם הבנה מעמיקה וידע מעשי על סוגיות שונות בתחומי האחריות התאגידית. כל זה מתורגם לחשיבה חדשנית ופעולות אפקטיביות בממשק בין עסקים, קהילה וסביבה.

>> החזון שלנו


חברת Good Vision, שואפת לקדם תהליך בו כל נושאי האחריות התאגידית של עסקים יהפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחשיבה האסטרטגית הכללית של העסק. כחברת ייעוץ, מתמקדת Good Vision ביעדיה העסקיים ובערכיה של הפירמה, ועל כן, מפתחת ומנהלת את הפרוייקטים בתחומים השונים בהתאם לנתונים אלו ובראייה ההולמת והממנפת את המותג.


>> המשימה שלנו


התחרות המתגברת, המשבר הפיננסי בו אנו שרויים והאחריות הרובצת על מנהלים מביאה יותר ויותר עסקים להכרה כי בניהול נכון של תחומי האחריות התאגידית  קיימת תרומה משמעותית לפירמה ולניהולה התקין. פרוייקטים של מעורבות חברתית ופרוייקטים סביבתיים תורמים לקהילה, לתחושת האחריות וגאוות הצוות בפירמה ולחסכון משמעותי בעלויות.
נושאי האתיקה והממשל התאגידי  משמעותיים עוד יותר בימים אלו, בהם אנו עדים לנפילתן של חברות ותאגידי ענק אשר לא ניהלו נושאים אלה בצורה אחראית. על החברות ליצור תחושה כי הן לא רק מדברות, אלא גם נוקטות בצעדים מעשיים בנושא.

משימתנו היא להוביל את הפירמות בישראל לניהול אחריות תאגידית מקיפה ואחראית באופן שהולם את ערכי המותג ואת יעדיה העסקיים של הפירמה. אנו ממוקדים בלקוחות ובצורכיהם. אנו מחויבים למערכת יחסים מקצועית, קשובה, אכפתית ומתמשכת.

 

לצפייה בפרופיל קצר

לצפייה במצגת חברה