ניהול קשרי קהילה אתיקה
 
 

מנהלת קשרי חוץ ואחריות חברתית, רוש פרמצבטיקה:

"Good Vision... " תרמה שפע של רעיונות ומבט מקיף ומקצועי על תחום האחריות התאגידית. העבודה המשותפת הניבה שיתופי פעולה מוצלחים עם גורמים קהילתיים. ניסיון הייעוץ הרב של הצוות, בשילוב עם הליווי האופרטיבי, סייעו לרוש במעבר לפעילות חברתית אסטרטגית".

סמנכ"לית משאבי אנוש, סלקום:

"Good Vision הינה שותפה עסקית מצוינת לניהול תהליך בניית אחריות תאגידית בחברה עסקית, המתחיל בחיבור לאסטרטגית החברה, משלב העלאת רעיונות ויוזמות, וממשיך בביצוע שוטף בפועל".

מנהלת שיווק, קוסט פורר גבאי את קסירר, ארנסט אנד יאנג:

"ייחודה של Good Vision והערך המוסף שלה הם בחיבור בין ראייה אסטרטגית עסקית לבין צרכי הקהילה והכרת המגזר השלישי. כך, היא מצליחה למנף את יכולות המגזר העסקי...קיבלנו סיוע צמוד בניהול הפרויקט, תוך חשיבה מתמדת כיצד למנף את פעילותנו מבחינה אסטרטגית".

הממונה על הקשר עם הקהילה, בנק מזרחי-טפחות:

"סלילת המסלול, הנחת אבן הפינה ויציקת התכנים בתחום האחריות התאגידית בבנק, התאפשרו לנו תודות לעבודתו המקצועית והמסורה של צוות Good Vision...החל מחשיבה אסטרטגית, יוצרת ומקצועית מתן סיוע בכל שלבי העבודה...כל זאת בזמינות יוצאת דופן, בחריצות ובנחישות והכל עם חיוך ומאור פנים".

ראש מערך ההדרכה, בנק איגוד:

"Good Vision ליוותה בצמידות תהליך כתיבת קוד אתי, המתאים לערכינו ומבטא את התרבות האירגונית שלנו, כל זאת בזמן קצר ביותר, תוך שיתוף גורמים רבים בארגון, והבנת צרכינו כלקוחות."