ניהול קשרי קהילה אתיקה
 
 
אחריות תאגידית כללי סביבה קהילה אתיקה ממשל תאגידי


מקור תאריך שם המחבר כותרת תקציר
  19.11.2008  ליטל דוברוביצקי חרדת הדירקטורים   בימים של משבר כלכלי דירקטורים רבים חוששים שייתבעו עקב קריסת החברה. איך להתגונן מפני הסכנה. 
  יולי 2009  שבי"ל ישראל על אחריותם של דירקטורים בחברה לתועלת הציבור וחברי הוועד בהנהלת עמותות   השלכות המשבר הפיננסי לא יפסחו גם על חברות המגזר השלישי. כדי שדירקטורים בחברה לתועלת הציבור וחברי הוועד המנהל בעמותה, לא יכנסו לספק של אחריות ועל מנת לחלץ עצמם מהמשבר, הם נדרשים לאמץ עקרונות של אתיקה ומחויבות מקצועית. 
  אוקטובר 2009  עידו באום הדירקטורית איילת נחמיאס-ורבין: לא כל בעלי השליטה מחפשים רק לחלוב את החברות   עו"ד נחמיאס-ורבין היא דירקטורית מקצועית, שמכהנת בשישה דירקטוריונים ומדריכה דירקטורים על ממשל תאגידי ■ על יצחק תשובה היא אומרת: "הוא לא נוטל תפקיד פורמלי בחברה" ■ על החלפת סדרות אג"ח: "אני הייתי נזהרת" ■ על דירקטוריון הפועלים: "לא הצליח לייצר דיון אפקטיבי" ■ איך בכלל מקבלים מינוי לדירקטוריון? "הצעתי את עצמי" 
  פברואר 2011  גלובס לא עוד חותמת גומי: כתבה בגלובס בהשתתפות עו"ד איילת נחמיאס ורבין   שתי הצעות חוק, שכבר עברו את ועדת הכספים של הכנסת ונמצאות לפני קריאה שניה ושלישית, עומדות לשנות לגמרי את אחריות הדירקטורים בחברות הציבוריות: מעתה הם יהיו מחויבים בפיקוח אישי על כל מה שנעשה בחברה