ניהול קשרי קהילה אתיקה
 
 
אחריות תאגידית כללי סביבה קהילה אתיקה ממשל תאגידי


מקור תאריך שם המחבר כותרת תקציר
  8/11/13  נטלי גרוסמן העסק החברתי המצטיין   ראיון עם עברי ורבין, מנכ"ל Good Vision ורועי קציר ממטה השיווק של בנק הפועלים לקראת פתיחת מסלול העסק החברתי בתחרות העסקים הקטנים השנתית של ידיעות ובנק הפועלים. 
   02-09-10  HArvard Kennedy School הרווארד פירסמה מחקר בתחום האחריות תאגידית   המחקר נקרא: משקיפות לביצוע, קיימות מבוססת תעשייה דיווח על סוגיות מפתח. אחת השאלות העיקריות המועלות היא האם דיווח הקיימות צריך להישאר וולונטרי או להפוך לחובה 
  מאי 2010  עברי ורבין מי אתה - סטיב הילטון?   סטיב הילטון, ממובילי האסטרטגיה של האחריות התאגידית ומייסד חברת הייעוץ Good Business, אשר מיוצגת בישראל ע"י Good Vision, עושה את צעדיו האחרונים לקראת אחד התפקידים המשמעותיים ביותר בדאונינג 10. 
  פברואר 2010  רונית צין - קרסנטי תחזית לעתיד, באחריות   בשנה החולפת הצטרפו 23 חברות חדשות כחברות בארגון מעלה, נתון אשר מצביע על התבססות תחום האחריות התאגידית כאחד מערכי הליבה של עסקים בישראל. "כלכליסט" ממפה את שמונת הטרנדים שיובילו את התחום בשנה הקרובה. 
  אוגוסט, 2009  שרי ווינסטון Communicating CSR- Whose job is it and do leaders excel   מטרת המחקר הנוכחי היתה לבחון האם ישנה עלייה בכמות נושאי משרה שתפקידם העיקרי הינו תקשור אחריות חברתית, ומי בעלי התפקידים בארגונים שלוקחים על עצמם תפקיד זה. 
  מאי 2009  ד"ר יונתן מנוחין אחריות חברתית בימי משבר כלכלי   הטמעת מדיניות אפקטיבית של אחריות חברתית יכולה להפוך לכלי ניהולי, המקדם צמיחה והתפתחות של ארגונים, ומוביל אותם להצלחה גם לאור קשיי המשבר. 
  מרץ 2009  עברי ורבין איך מתקשרים אחריות תאגידית   כיצד להפוך דוחות אחריות חברתית "מחוברת משמימה לאפקטיבית ומזמינה" 
  פברואר 2009  טובי רדקליף ניהול אחריות תאגידית בעת משבר   המאמר מספק זווית הסתכלות מעמיקה על חשיבותה של אחריות תאגידית דווקא בשעת מיתון, כיצד לשמר את הפעילות בתחום בתקופה כזו ומדוע דווקא עכשיו אחריות תאגידית חשובה יותר מתמיד. 
  פברואר 2009  עברי ורבין תקן בינלאומי לאחריות חברתית   מתקדמות ההכנות לקראת תקן בינלאומי שיעשה סוף סוף סטנדרטיזציה בנושא אחריות חברתית, אך עד כמה הוא יביא באמת לשינוי האמיתי והמיוחל? 
  ינואר 2009  ג'יילס גיבונס הערך החברתי של מותגים   מאמר מאת המייסד והמנכ"ל של חברת Good Business UK בנושא בערך החברתי של המותג 

לדף נוסף