ניהול קשרי קהילה אתיקה
 
 
אחריות תאגידית כללי סביבה קהילה אתיקה ממשל תאגידי


מקור תאריך שם המחבר כותרת תקציר
  3.1.13  זהבה הבר הוצג דוח אחריות עירונית לעיריה   לראשונה בישראל, עיריית ראשון לציון פרסמה דו"ח אחריות עירונית לשנת 2011 
  17.1.13  ראיון עם עברי ורבין ראיון עם עברי ורבין על יחסים בין עסקים ועמותות   ראיון עם עברי ורבין על האינטגרציה הגוברת של האחריות החברתית בתוך פעולות הליבה העסקיות, מגמת מיקוד השותפויות הרב מגזריות בנושא תוכן מוגדר, המשפרת גם את הניסיון והידע של העסקים בתחום החברתי וגם מחייבת את העמותות לשפר את המקצועיות שלהן. 
   09-09-11  ראיון עם עברי ורבין עושים סדר חדש   אחריות תאגידית והמחאה החברתית, או- האם מה שטוב לציבור, טוב גם לעסק? המחאה החברתית ששטפה את רחובות ישראל בקיץ האחרון מפנה אצבע מאשימה אל ממשלת ישראל, אך לא פחות מכך, אל התאגידים והחברות הגדולות במשק. הציבור מצפה היום מהתאגידים לנהוג כלפיו באחריות, בשקיפות ובהוגנות, שהם למעשה ערכי הליבה של האחריות תאגידית. 
  4.9.11  ראיון עם עברי ורבין עברי ורבין מדבר על מחאה ועסקים   ראיון בתכנית הרדיו "הזווית האזרחית", בנושא תפקידם של עסקים ותאגידים נוכח המחאה האזרחית, אחריותם כלפי הציבור, וחשיבותו של הדיאלוג עם הציבור לחיזוק הקשר עם הלקוחות ויתר מחזיקי העניין.
קישור: http://www.icast.co.il/default.aspx?p=Podcast&id=399817 
  July 2010  עברי ורבין ודינה פרימן האנציקלופדיה העולמית לאחריות תאגידית   האנציקלופדיה בעריכת וויין ויסר וניק טולהרסט, נותנת ניתוח מפורט של מצב האחריות התאגידית והקיימות בכל מדינה ומדינה. הפרק על ישראל נכתב ע"י עברי ורבין, מנכ"ל גודויז'ן ודינה פרימן, ראש מחלקת סחר אתי בגודויז'ן. 
   11-07-10  איילת נחמיאס ויוסי גרוס יחסי יו"ר מנכ"ל   סדנא של להב עם יוסי גרוס ואיילת נחמיאס בתחום הממשל התאגידי 
  יולי 2009  עברי ורבין יש לאן לשאוף: סקטור הביטוח בעולם   המשך תהליך הפיכתן של חברות הביטוח המקומיות לחברות בינלאומיות ילווה גם בכניסה מאסיבית יותר לשוק של השקעות חברתיות וסביבתיות. מומלץ לבחון את המגמות המובילות בסקטור הביטוח בארצות הברית ובאירופה.