ניהול קשרי קהילה אתיקה
 
 

מהמתרחש אצל לקוחותינו

דו"חות אחריות תאגידית חדשים של לקוחותינו. החברות רוש פרמצבטיקה והראל ביטוח פרסמו את דו"חות האחריות התאגידית שלהם לשנת 2015-2016.  שני הדו"חות נכתב לפי תקן הSRS  של ארגון ה-GRI  ונמצאים בגרסתם המלאה באתר החברה, גם באופן מונגש.
לצפייה בדו"ח הראל
לצפייה בדו"ח רוש


עיריית כפר סבא- ברכות לעיריית כפר סבא על זכייתה בפרס שר הפנים לאחריות חברתית 2017. זו הפעם השנייה בה אנחנו מלווים את העירייה בהגשת המועמדות לפרס, וזו גם הפעם השנייה שהעירייה זוכה בו (2014, 2016). ניכר כי נמשכת ואף מתעצמת ביתר שאת העשייה החברתית המרשימה, ובפרט בהיבטים של היערכות לחירום, שיתוף ציבור, שירות לתושבים וחדשנות עירונית. נשמח לסייע בשנה הבאה לרשויות מקומיות נוספות בהגשת המועמדות (מלל מאושר כפר סבא).


 ג'וינט- השקת קמפיין #עםוללא של פרויקט סמ"ן (סטודנטים מנהיגים נגישות)- במהלך חודש דצמבר ציין ג'וינט ישראל את היום הבינ"ל לזכויות אנשים עם מוגבלות. לכבוד היום לקחו חלק אזרחים, עובדי מדינה, סטודנטים ועוד עשרות בקמפיין #עםוללא של פרויקט סמ"ן. במסגרת הקמפיין הצטלמו כולם עם מסרים חברתיים של שילוב ונגישות על כפות ידיהם.
פרויקט סמ"ן הינו פרויקט משותף משתף של ג'וינט ישראל- מסד נכויות, התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, קרן אריסון וקרן משפחת רודרמן. במסגרת הפרויקט, פועלים יחדיו סטודנטים עם וללא מוגבלויות למען קידום זכויות סטודנטים עם מוגבלויות בקמפוסים האקדמיים השונים בישראל. לחצו על הקישוריות להתרשמות מהפעילות.

רוש- תכנית 'מעסיקים בשוויון' של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים בחרה להוקיר את פועלה של חברת רוש, בחתירתה לשוויון מגדרי במקום העבודה. מברכים את רוש על הזכייה וקוראים לחברות נוספות לפעול למען שוויון מגדרי במקום העבודה.

להגדלה
 
חזור